کد خبر: 126321 A

نماینده مردم لردگان در تذکری شفاهی؛

عدم توجه به مدارس شبانه‌روزی موجب شده است که بسیاری از آن‌ها در حال تعطیل شدن باشند و این در حالی است که این مدارس در مناطق محروم نقش مهمی را ایفا می‌کند که از آقای فانی می‌خواهم عنایت جدی نسبت به این مسئله داشته باشد.

نماینده مردم لردگان در تذکری شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس و به خصوص رئیس مجلس ابراز کرد: متاسفانه در دور نهم مجلس شورای اسلامی رئیس مجلس و هیات رئیسه هچ‌گونه سفرهای استانی را انجام نداده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلیل سرقلعه نماینده مردم لردگان در صحن علنی مجلس در تذکری شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس و به خصوص رئیس مجلس ابراز کرد: متاسفانه در دور نهم مجلس شورای اسلامی رئیس مجلس و هیات رئیسه هچ‌گونه سفرهای استانی را انجام نداده است.
سرقلعه خطاب به چیت‌چیان وزیر نیرو گفت: آب‌رسانی صد روستای شهر دویست هزار نفری لردگان دچار مشکل شده است و مردم با کمبود جدی آب مواجه هستند.
نماینده مردم لردگان خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: عدم توجه به مدارس شبانه‌روزی موجب شده است که بسیاری از آن‌ها در حال تعطیل شدن باشند و این در حالی است که این مدارس در مناطق محروم نقش مهمی را ایفا می‌کند که از آقای فانی می‌خواهم عنایت جدی نسبت به این مسئله داشته باشد.
وی افزود: تذکر بعدی من به وزیر بهداشت و درمان به خاطر عدم توجه به مشکل دارو و فضاهای درمانی و همچنین عدم توجه به بدهی‌های دانشگاه علوم پزشکی است که مشکلاتی را برای این دانشگاه به وجود آورده است.

بهداشت و درمان دارو دانشگاه علوم پزشکی رئیس مجلس شبانه روزی صحن علنی مجلس مجلس شورای اسلامی مجلس نهم وزیر آموزش و پرورش هیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر