کد خبر: 126387 A

در طی بیانیه‌ای صورت گرفت؛

۱۷۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای از قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) سپاه پاسداران به دلیل اتمام پروژه پل طبقاتی صدر در شرایط تحریم‌ها تقدیر کردند.

۱۷۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای از قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) سپاه پاسداران به دلیل اتمام پروژه پل طبقاتی صدر در شرایط تحریم‌ها تقدیر کردند.

به گزارش ایلنا، شاهین محمدصادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز مجلس بیانیه‌ای که به امضای ۱۷۰ نفر از نمایندگان مجلس در تشکر از قرارگاه خاتم به دلیل اتمام ساخت پل طبقاتی صدر، رسیده بود را قرائت کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

نمایندگان مجلس مایلند خوشبختی خود را از پایان یافتن کار سترگ احداثبزرگراه طبقاتی صدر و تونل نیایش و افتتاح آن اعلام کنند.

بی‌گمان چنین سازه پیچیده و گسترده‌ای بدون در اختیار داشتن سطح بالایی از دانش روز آن هم در علوم و فنون مختلف و بهره‌مندی از توان مهندسی و مدیریت بالا، ‌نمی‌تواند به وجود آید و اجرایی شود.

آنچه مهم بوده این است که این طرح بزرگ تماما به دست مهندسان و کارگران ایرانی خصوصا جوانان تحصیلکرده و تربیت شده دوران جمهوری اسلامی به انجام رسیده و در زمانی اجرا شده است که کشور از هر سو با انواع تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه روبرو بوده‌ است.

اجرای طرح بزرگ طبقاتی صدر و تونل نیایش به خودی خود نمادی از قدرت ملت ایران در اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود که باید آن را الگویی برای کارهای بزرگتر و آرمان‌های بالاتر قرار داد.

وظیفه خود می‌دانیم که از قرارگاه مهندسی خاتم‌الانبیاء(ص) و نیز همه مدیران و مهندسان و کارگرانی که در احداثاین بزرگراه سهمی داشته‌اند و نیز از شهردار تهران و همکاران محترم‌شان که این معبر گره‌گشا را در این زمان به کشور هدیه کردند سپاسگزاری کنیم.

اقتصاد مقاومتی بزرگراه جلسه علنی جمهوری اسلامی سپاه پاسداران شهردار تهران عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ملت ایران نمایندگان مجلس قرارگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر