کد خبر: 128069 A

سخنگوی کمیسون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با ایلنا:

اگر پیشنهاد تغییر نحوه شکل گیری کمیسیون تلفیق هم در مجلس تصویب شود بازهم زمان کافی برای ابلاغ آن وجود ندارد و امسال تغییری نمی کند.

سخنگوی کمیسون برنامه و بودجه با بیان اینکه کمیسیون تلفیق طبق روال سابق تشکیل می‌شود، گفت: ‌ هیچ تغییری در کمیسیون تلفیق به وجود نمی آید.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص نحوه تشکیل کمیسیون تلفیق اظهار کرد: ‌ برخی نمایندگان برای تغییر شکل کمیسیون تلفیق پیشنهاد داده‌اند به نحوی که این کمیسیون با حضور ۹ نماینده از کمیسیون برنامه و بودجه و ۳ نفر از هرکدام از کمیسیون های شکل بگیرد.

وی افزود: این پیشنهاد فقط مطرح شده است و در صورتی هم که در مجلس بررسی شود و مورد تصویب نمایندگان قرار گیرد برای سال‌های بعد مورد استفاده قرار می گیرد زیرا زمان کافی برای ابلاغ آن وجود ندارد و در کمیسیون تلفیق امسال هیچگونه تغییری صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته طبق آیین نامه داخلی مجلس از هر کمیسیون ۲ نماینده برای حضور در کمیسیون تلفیق انتخاب می شدند که کمیسیون تلفیق امسال هم بر طبق همان روال تشکیل می شود.

آیین نامه داخلی مجلس برنامه و بودجه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نماینده مردم ایلنا سخنگوی کمیسیون تلفیق کمیسون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر