کد خبر: 128188 A

نماینده شاهین شهر در مجلس:

برنامه‌ریزی و ارائه آموزش‌های تخصصی سیاست‌های کلی نظام، سند چشم‌انداز و برنامه‌های پنجگانه برای وزرا و کلیه مدیران ارشد نظام قبل از انتخاب و انتصاب و تأمین گزارش‌ها و اطلاعات و آمار مورد نیاز آنان جهت انجام بهتر مسئولیت‌ها دیگر پیشنهاد من برای الحاق به این ماده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ریزی و ارائه آموزش‌های تخصصی به منظور ارتقای فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه‌ای و بهره‌وری در تمامی دستگاه‌ها به ماده دوم این طرح می‌تواند کمک زیادی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در پیشنهاد الحاق یک بند به ماده دوم طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری کشور گفت: برنامه‌ریزی و ارائه آموزش‌های تخصصی به منظور ارتقای فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه‌ای و بهره‌وری در تمامی دستگاه‌ها به ماده دوم این طرح می‌تواند کمک زیادی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور کند.

وی در ادامه پیشنهاد خود برای الحاق یک بند دیگر به ماده ۲ اظهار کرد: برنامه‌ریزی و ارائه آموزش‌های تخصصی سیاست‌های کلی نظام، سند چشم‌انداز و برنامه‌های پنجگانه برای وزرا و کلیه مدیران ارشد نظام قبل از انتخاب و انتصاب و تأمین گزارش‌ها و اطلاعات و آمار مورد نیاز آنان جهت انجام بهتر مسئولیت‌ها دیگر پیشنهاد من برای الحاق به این ماده است.

پس از ایراد سخنان توسط مخالفان، موافقان و نماینده دولت در صحن علنی مجلس از پیشنهاد مطرح شده برای الحاق یک بند به ماده ۲ طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری کشور از نمایندگان مجلس رأی‌گیری به عمل آمد که در پایان ۷۹ نفر موافق، ۵۵ نفر مخالف و ۳۰ نفر نیز رأی ممتنع دادند که در نتیجه با الحاق این بند مخالفت شد.

اخلاق بهره وری دولت سازمان مدیریت و برنامه ریزی سند چشم انداز صحن علنی مجلس مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس آموزش سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر