کد خبر: 131287 A

قاضی‌پور:

بر اساس اصل سوم قانون‌اساسی برای افزایش تولید کشاورزی و صنعتی تعداد زیادی از اعضای کمسیون‌های مجلس این طرح را تهیه کرده‌اند و با توجه به حمایت دولت از صنایع تبدیلی و کمیلی بخش کشاورزی به منظور استفاده از بهینه از ظرفیت روستا‌ها این طرح برنامه‌ریزی شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خواستار مجوز مجلس برای استفاده صاحبان صنایع تبدیلی کشاورزی از تسهیلات در نظر گرفته شده در قوانین بودجه سالهای ۹۱-۹۲ شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر قاضی‌پور در سخنانی در جلسه علنی –سه‌شنبه - در موافقت با پاسخ مجلس به جزء(۵-۱) قوانین بودجه ۹۲-۹۱کل کشور ابراز کرد: بر اساس اصل سوم قانون‌اساسی برای افزایش تولید کشاورزی و صنعتی تعداد زیادی از اعضای کمسیون‌های مجلس این طرح را تهیه کرده‌اند و با توجه به حمایت دولت از صنایع تبدیلی و کمیلی بخش کشاورزی به منظور استفاده از بهینه از ظرفیت روستا‌ها این طرح برنامه‌ریزی شده است.
وی با بیا ن اینکه یک در صد از محصول سیب جهان در ارومیه تولید می‌شود، تصریح کرد: صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی اکثراً خصوصی هستند، اجازه بدهید که صاحبان صنایع تبدیلی کشاورزی از تسهیلات در نظر گرفته شده در قوانین بودجه سالهای ۹۱-۹۲ استفاده کنند.

بخش کشاورزی بودجه جلسه علنی جهان دولت قانون اساسی کشاورزی مجلس شورای اسلامی روستا صنایع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر