کد خبر: 131397 A

نماینده مردم خرم‌آباد:

عناصری از کمیته X معروف دوران اصلاحات در ستاد بعضی از وزارتخانه ‌ها از جمله وزارت آموزش و پرورش رخنه کردند و در حال برنامه ریزی هستند تا عناصر تندرو و تشنج آفرین در آموزش و پرورش بکار گرفته شود.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عواقب هر گونه تشنج در آموزش و پرورش بر عهده وزیر است و به وزارت کشور و اطلاعات هشدار می‌دهم در این ارتباط علاج واقعه را قبل از وقوع کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد درمجلس شورای در صحن علنی مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: وزیر آموزش و پرورش به جای اینکه در حد یک وزیر فرهنگی ظاهر شود در قواره یک کودتاگر ظاهر شد و اعلام کرد که می‌خواهد ظرف ۲ ماه تمام مدیران استانها را تغییر دهد.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: شما ظرف مدت یک ماه و دوماه چگونه به این نتیجه رسیدید که بیش از ۳۰ مدیر صلاحیت ندارند و چطور به این نتیجه رسیدید که جانشینان آنها دارای این صلاحیت هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: عناصری از کمیته X معروف دوران اصلاحات در ستاد بعضی از وزارتخانه ‌ها از جمله وزارت آموزش و پرورش رخنه کردند و در حال برنامه ریزی هستند تا عناصر تندرو و تشنج آفرین در آموزش و پرورش بکار گرفته شود.

نماینده مردم خرم‌آباد خطاب به فانی وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: جنابعالی وزیر آقای روحانی اعتدال‌گرا هستید یا عنصر عملیاتی کمیته X؟ من به شما اخطار می‌کنم که عواقب هر گونه تشنج و هرگونه درگیری در آموزش و پرورش بر عهده شماست و به وزارت اطلاعات و کشور نیز هشدار می دهم که علاج واقعه را قبل از وقوع آن بکنند و جلوی ناآرامی‌ها و تشنج‌آفرینی‌های باند تندرویی که در آموزش و پرورش منزل گرفته‌اند گرفته شود.

آقامحمدی همچنین در تذکری به رئیس جمهور اظهار داشت: استانهای محرومی چون لرستان در بودجه سال ۹۳ مغفول مانده‌اند و حتی همان بودجه معمول هر سال را نیز ندارند در صورتی که انتظار داشتیم عنایت ویژه‌ای از سوی شما به معیشت مردم صورت گیرد و الان هم دستور فرمایید که معاونت راهبردی شما نقیصه موجود در بودجه سال ۹۳ را برطرف کند و امید را به استانهای محروم بازگرداند.

آموزش و پرورش رئیس جمهور صحن علنی مجلس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی وزارت آموزش و پرورش وزارت اطلاعات وزارت کشور وزارتخانه اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر