کد خبر: 135735 A

پیرموذن در گفت‌وگو با ایلنا:

برخی نمایندگان متاسفانه تلاش می‌کنند تا سوالات تلمبار شده از دولت قبل را از مسئولین جدید بپرسند، در حالیکه این موضوع به شکل بی‌مورد وقت و انرِژی نمایندگان را می‌گیرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان باید بدانند که مطرح‌کردن سوالات حاشیه‌ای که بیشتر برگرفته از منافع باندی و گروهی و دوستی با دولت سابق است، عرصه را برای نقش آفرینی دولت در حل مشکلات تنگ‌تر می‌کند.

کمال الدین پیرموذن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اینکه روحانی و دولتش وارثبدهی‌ها و افراطی‌گری‌های بسیاری هستند، گفت: سیاست جمهوری اسلامی این است که برای تحقق حماسه سیاسی دیگر و حل مشکلات معیشتی مردم و همچنین آفرینش حماسه اقتصادی، باید به جای بار خاطر دولت، خود را یار و یاور دولت یازدهم بدانیم.

وی با انتقاد از سوالات و تذکرات پی در پی برخی نمایندگان نسبت به مسئولان اجرایی کشور، افزود: برخی نمایندگان متاسفانه تلاش می‌کنند تا سوالات تلمبار شده از دولت قبل را از مسئولین جدید بپرسند، در حالیکه این موضوع به شکل بی‌مورد وقت و انرِژی نمایندگان را می‌گیرد.

پیرموذن ادامه داد: نمایندگان باید بدانند که مطرح‌کردن سوالت حاشیه‌ای که بیشتر برگرفته از منافع باندی و گروهی و دوستی با دولت سابق است، عرصه را برای نقش آفرینی دولت در حل مشکلات تنگ‌تر می‌کند.

وی افزود: ما نمایندگان نباید به جای بستر سازی و اهتمام ویژه برای تعامل با سایر قوا برای اولویت‌های معیشتی مردم مشکل آفرینی کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه هیچ یک از ما انسان‌های کاملی نیستیم، خاطرنشان کرد: باید حواسمان باشد تا مبادا منیت‌ها گریبان‌گیر ما شود و به شکاف میان قوا منجر شود و اهداف رئیس جمهور در ۲۴ خرداد فراموش شود.

جمهوری اسلامی حماسه اقتصادی حماسه سیاسی دولت رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی مشکلات سیاست اردبیل سوالات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر