کد خبر: 146370 A

بیانیه نمایندگان مجلس:

به جهانیان و بخصوص به دشمنان انقلاب اعلام کردید که ملت ایران همچنان در دفاع از استقلال، ‌ آزادی و جمهوری اسلامی پابرجا وآماده فداکاری و مجاهدت است.

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه تقدیر و تشکر تمامی نمایندگان مجلس برای حضور مقتدرانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاهین محمد صادقی در نشست علنی امروز بیانیه تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را قرائت کرد که متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگوار ایران ما نمایندگان مجلس نهم که افتخار نمایندگی شما مردم را در مجلس شورای اسلامی برعهده داریم وظیفه خود می‌دانیم از حضور باشکوه و مقتدرانه شما در راهپیمایی سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سپاسگذاری نماییم.

شما مردم از پیر و جوان، روستایی و شهری، زن و مرد، کارمند و کارگر و کشاورز، حوزوی و دانشگاهی، ‌ دانشجو و دانش آموز همه و همه با حضور در این جشن بزرگ الهی و سیاسی پایبندی و وفاداری خود را به اسلام و انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و رهنودهای رهبر معظم انقلاب نشان دادید و به جهانیان و بخصوص به دشمنان انقلاب اعلام کردید که ملت ایران همچنان در دفاع از استقلال، ‌آزادی و جمهوری اسلامی پابرجا وآماده فداکاری و مجاهدت است.

شما مردم با حضور در این راهپیمایی گزینه‌های الهی خود را برابر گزینه‌های شیطانی امریکا روی میز گذاشتید و با تکیه و تاکید خود بر استقلال و منافع ملی پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های و زیاده خواهی‌های امریکای مستکبر دادید و دست تیم مذاکره کننده کشور را در احقاق حقوق ملت قوی تر ساختید.

ما نمایندگان مجلس با سپاسگزاری مجدد از شما ملت خود را به خدمت‌گذاری شما مردم عزیز موظف و مصمم می‌دانید و از شورای هماهنگی مراسم که امسال با مدیریت بهتر و برگزاری انواع برنامه‌های ملی و استانی موجبات حضور ملت را در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراهم ساخته‌اند و سایر عوامل و مسئولان خدمت گزار که در این راهپیمایی تلاش کرده اند صمیمانه تشکر می‌کنیم.

۲۲ بهمن آرمان های امام راحل استقلال انقلاب جمهوری اسلامی حقوق دانش آموز ملت ایران نمایندگان مجلس ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر