کد خبر: 149996 A

نماینده زاهدان به ایلنا خبر داد‎؛

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزادی ۵ سرباز ایرانی به گروگان گرفته شده نیز گفت: ‌هنوز خبری از آزادی آنان به دست ما نرسیده است.

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات روز گذشته نیروهای پاکستانی ارتباطی با گروهک جیش العدل ندارد، در مورد تابعیت ۱۱ نفر آزاد شده، گفت: گروگان های آزاد شده از مافیای مواد مخدر بودند که احتمالا در بین آنها چند نفر ایرانی بوده و سایر آزاد شدگان از کشورهای دیگر مثل تانزانیا بوده‌اند.

ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص عملیات روز گذشته مرزبانان پاکستانی که منجر به آزاد سازی ۱۱ نفر از اتباع سایر کشورها از دست قاچاقچیان مواد مخدر شده بود، اظهار کرد: نیروهای نظامی پاکستان روز گذشته عملیاتی برعلیه یک باند مافیایی مواد مخدر انجام داده اند که در این درگیری‌ها موفق به آزادی ۱۱ گروگان شدند.

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه عملیات روز گذشته نیروهای پاکستانی ارتباطی با گروهک جیش العدل ندارد، در مورد تابعیت ۱۱ نفر آزاد شده، گفت: گروگان های آزاد شده از مافیای مواد مخدر بودند که احتمالا در بین آنها چند نفر ایرانی بوده و سایر آزاد شدگان از کشورهای دیگر مثل تانزانیا بوده‌اند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزادی ۵ سرباز ایرانی به گروگان گرفته شده نیز گفت: ‌هنوز خبری از آزادی آنان به دست ما نرسیده است.

همچنین وی هرگونه مبادله با جیش العدل را برای آزادی ۵ سرباز ایرانی رد کرد.

همچنین استاندار سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین اخبار مبنی بر آزادی ۵ سرباز آزاد شده گفت: هنوز هیچ خبر جدیدی مبنی بر آزادی سربازان ایرانی وجود ندارد.

علی اوسط هاشمی ادامه داد: همکاران ما در استانداری سیستان و بلوچستان در حال پیگیری ماجراها هستند و و در صورت یافتن اطلاعات صحیح، آن را اطلاع‌رسانی می‌کنم.

سربازان ربوده شده نماینده زاهدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر