کد خبر: 155537 A

پیرموذن در گفت‌و‌گو با ایلنا: / تکرار /

این نظام با حماسه تحسین برانگیز ملت رشید ایران و با رهبری کاریزماتیک امام راحل به پیروزی رسیده است و هیچ کس نمی تواند این آرمان بزرگ امام و شعار های تعیین کننده یعنی استقلال آزادی جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به کسانی که جمهوریت نظام و یا اسلامیت نظام ر ا زیر سوال می‌برند، گفت: آنهاباید یقین کنند که با منافع نظام و کیان کشور بازی می‌کنند و ره به جایی نمی‌برند.

کمال الدین پیرموذن در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرموده‌اند «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر» اظهار کرد: نظام ایران برآمده از آرای مردم است و همچنان که همه ما می‌دانیم در اصل اول قانون اساسی هم بر مردم سالاری دینی آزاد منشانه تاکید شده است.

وی افزود: شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی نشان از آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) دارد و در قانون اساسی که در زمان امام مصوب شد بر آن تاکید شده است.

نماینده مردم اردبیل خطاب به کسانی که که جمهوریت نظام و یا اسلامیت نظام ر ا زیر سوال می‌برند، گفت: آنها باید یقین کنند که با منافع نظام و کیان کشور بازی می‌کنند و ره به جایی نمی‌برند.

پیرموذن خاطرنشان کرد: این نظام با حماسه تحسین برانگیز ملت رشید ایران و با رهبری کاریزماتیک امام راحل به پیروزی رسیده است و هیچ کس نمی‌تواند این آرمان بزرگ امام و شعار‌های تعیین کننده یعنی استقلال آزادی جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرد.

پیرموذن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر