کد خبر: 156957 A

همچنین طرح اصلاح قانون واگذاری واحدهای غیربهداشتی و درمانی بهکده رضوی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از دیگر برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به شمار می‌رود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از نشست اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون، ‌ کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: قرار است این نشست روز سه‌شنبه در محل اصلی این وزارتخانه برگزار شود.

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص برنامه‌های این هفته کمیسیون بهداشت اظهار کرد: در روز یکشنبه هفته جاری طرح الحاق یک بند به ماده ۲ قانون تشکیل شورای اشتغال، لایحه تعیین تکلیف وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: همچنین طرح اصلاح قانون واگذاری واحدهای غیربهداشتی و درمانی بهکده رضوی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از دیگر برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به شمار می‌رود.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت درباره برنامه روز سه‌شنبه(۱۹ فروردین) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بر اساس برنامه تعیین شده قرار است روز سه‌شنبه اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون، ‌ کار و رفاه اجتماعی نشستی را در محل این وزارتخانه داشته باشند.

اشتغال قانون کمیته امداد امام خمینی کمیسیون بهداشت کمیسیون بهداشت و درمان مجلس لایحه نماینده مردم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر