کد خبر: 158637 A

به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان صورت می‌گیرد؛

هفته آینده و در روز دوشنبه ۴ وزیر برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شوند.

هفته آینده و در روز دوشنبه ۴ وزیر برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس روز یکشنبه گزارش دبیر شورای‌عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی درخصوص برنامه‌های شورای‌عالی و مرکز ملی فضای مجازی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

همچنین در همین روز بحثو بررسی پیرامون تحقق راهکارهای اجرائی نمودن اقتصاد مقاومتی ادامه خواهد داشت.

در ادامه هفته آینده و در روز دوشنبه ۴ وزیر برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر می‌شوند.

بر این اساس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت پاسخگویی به سؤالات ۶، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به سؤال مؤید حسینی‌صدر نماینده خوی و چایپاره، رحمانی فضلی وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤال سیدعبدالکریم هاشمی‌ نماینده میناب، رودان و جاسک و محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت پاسخگویی به سؤالات ۳ نماینده میهمان اعضای کمیسیون صنایع خواهند بود.

همچنین بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی و گزارش کارشناسی هیأت تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور از پیش‌نویس گزارش تهیه شده از دیگر برنامه‌های کمیسیون صنایع در هفته آینده خواهد بود.

اقتصاد مقاومتی صنایع و معادن مجلس صنعت فولاد فضای مجازی کارشناسی کمیسیون صنایع و معادن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر صنعت معدن و تجارت وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر