کد خبر: 161216 A

قائید رحمت در تذکری شفاهی:

در جهت اجرای شایسته سالاری در ادارات استان گلستان اقدام عاجل صورت گیرد به طوری که هنوز در برخی ادارات این استان مانند سازمان حفاظت از محیط زیست، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات جدی وجود دارد. / هر چه سریع‌تر به مشکلات آب شرب شهری و روستایی و همچنین مشکلات فاضلاب درود و ازنا رسیدگی شود.

نماینده مردم درود و ازنا از وزیر نیرو درخواست کرد تا هر چه سریع‌تر به مشکلات آب شرب شهری و روستایی و همچنین مشکلات فاضلاب درود و ازنا رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس قائیدرحمت در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی به رئیس جمهور گفت: تقاضا می‌کنم از طرف مردم استان گلستان سفر به این منطقه از سوی دولت تسریع یابد که این استان با مشکلات جدی مواجه است.

نماینده مردم درود و ازنا با اشاره به اینکه استان گلستان مشکلات جدی در بخش اشتغال دارد، افزود: این استان رتبه اول در نرخ بیکاری را به خود اختصاص داده است.

وی بخشودگی سود و جرایم وام‌های ارائه شده برای بازسازی خسارات ناشی از زلزله سال‌های ۸۵ و ۸۹ شهرستان درود را از سوی رئیس جمهور خواستار شد و گفت: تقاضا می‌کنم به این موضوع هرچه زود‌تر رسیدگی شود.

قائید رحمت ادامه داد: در جهت اجرای شایسته سالاری در ادارات استان گلستان اقدام عاجل صورت گیرد به طوری که هنوز در برخی ادارات این استان مانند سازمان حفاظت از محیط زیست، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات جدی وجود دارد.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی نیز خواستار بیان علت تعطیلی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی درود شد و از وزیر نیرو نیز برای زمان آغاز رهاسازی حق آب به سد درود تذکر داد.

نماینده مردم درود و ازنا همچنین از وزیر نیرو درخواست کرد تا هر چه سریع‌تر به مشکلات آب شرب شهری و روستایی و همچنین مشکلات فاضلاب درود و ازنا رسیدگی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تذکری به وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: تکمیل سکوی ورزشگاه تختی و تکمیل ورزشگاه ۲۰ هزار نفری درود و همچنین آغاز ساخت سالن ورزشی چند منظوره ازنا هر چه سریع‌تر در دستور کار قرار دهد.

نماینده مردم درود و ازنا در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز خواستار تسریع در تکمیل طرح‌های صنعتی و تجاری نیمه تمام درود و ازنا شد.

اداره کل تعاون کار و رفاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان بیکاری حفاظت از محیط زیست دولت رئیس جمهور شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر