کد خبر: 162069 A

امیر آبادی در تذکری شفاهی مطرح کرد؛

هنگام ثبت‌نام فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قانون رعایت نشد؛ چرا که قرار بود، که رقمی به عنوان مبنا اعلام شود، که کسانی که بالا‌تر از آن میزان درآمد داشته باشند نتوانند در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام کنند، اما متاسفانه این کار انجام نشد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی از عدم صدور مجوز وزارت ارشاد برای چاپ کتاب توافق نامه ژنو از منظر نخبگان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد امیر آبادی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در خصوص اینکه قرار بود مازاد فروش نفت در سال ۹۲ صرف تولید دفاعی کشور شود به رئیس جمهور تذکر داد.

نماینده مردم قم همچنین در تذکری دیگر به رئیس جمهور اظهار داشت: در هنگام ثبت‌نام فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قانون رعایت نشد؛ چرا که قرار بود، که رقمی به عنوان مبنا اعلام شود، که کسانی که بالا‌تر از آن میزان درآمد داشته باشند نتوانند در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام کنند، اما متاسفانه این کار انجام نشد.

وی همچنین در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی نسبت به عدم صدورمجوز برای کتاب «توافق نامه ژنو از منظر نخبگان» تذکر داد و گفت: جالب است که می‌گویند باید بعضی از قسمتهای این کتاب را هم حذف کرد.

امیرآبادی در ادامه این مطلب خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: شما که برای کتابهای ضد ارزشی مجوز صادر کرده‌اید چرا نمی‌گذارید که این کتاب چاپ شود.

امیر آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر