کد خبر: 177450 A

با رای نمایندگان:

سازمان مکلف است از توانمندی‌های سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان جغرافیای نیروهای مسلح و سایر بخشهای دولتی و غیردولتی به منظور تأمین عکسها و تصاویر هوایی و زمینی و یا ماهواره‌ای و تأمین نقشه و سایر اطلاعات مکانی و توصیفی مرتبط استفاده نماید.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را ملزم به استفاده از توانمندی‌های سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و سایر بخش‌های دولتی و غیردولتی به منظور تامین عکس‌ها و تصاویر هوایی و زمینی و یا ماهواره‌ای و تامین نقشه و سایر اطلاعات مکانی و توصیفی مرتبط کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح جامع حدنگاری(کاداستر) کشور با ماده ۸ این طرح با ۱۶۶ رأی موافق، ۹ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۴ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس این ماده سازمان مکلف است از توانمندی‌های سازمان نقشه‌برداری کشور و سازمان جغرافیای نیروهای مسلح و سایر بخشهای دولتی و غیردولتی به منظور تأمین عکسها و تصاویر هوایی و زمینی و یا ماهواره‌ای و تأمین نقشه و سایر اطلاعات مکانی و توصیفی مرتبط استفاده نماید.

ماهواره مجلس شورای اسلامی نیروهای مسلح توانمندی هوایی تصاویر نمایندگان تامین نقشه سایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر