کد خبر: 186963 A

لاریجانی:

آقای نجف‌نژاد و توکلی علیه یکدیگر مطرح کردند هر دو نماینده نامه‌ای در آن نوشتند که در هیات نظارت مورد بررسی قرار می‌گیرد لذا من از هیات نظارت می‌خواهم که جلسه‌ای ترتیب دهند تا این موضوعات در آنجا مورد ببرسی قرار گیرند تا موضوعی در ابهام نماند.

رییس مجلس از بررسی اظهارات نمایندگان مردم تهران و بابلسر علیه یکدیگر در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی لاریجانی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به نطق جنجال‌برانگیز مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر اظهار داشت: این مباحثی که در جلسه علنی در خصوص آقای نجف‌نژاد و آقای توکلی مطرح شد و هر یک علیه دیگری مطالبی را مطرح کردند، شایسته مجلس نبود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طرح چنین مباحثی در مجلس مفید نیست و مضر هم هست تاکید کرد: جای طرح چنین مباحثی در مجلس نیست بلکه این مباحثباید در قوه قضاییه بررسی شود و قوه قضاییه نظر بدهد. لکن طرح چنین مسائلی تنها باعثایجاد ابهام و تشویق اذهان خواهد شد. لذا تقاضا دارم که نمایندگان بعد از این مسائل این چنینی را در مجلس مطرح نکنند.

وی همچنین ادامه داد: در عین حال در خصوص مباحثی که آقای نجف نژاد و توکلی علیه یکدیگر مطرح کردند هر دو نماینده نامه‌ای در آن نوشتند که در هیات نظارت مورد بررسی قرار می‌گیرد لذا من از هیات نظارت می‌خواهم که جلسه‌ای ترتیب دهند تا این موضوعات در آنجا مورد ببرسی قرار گیرند تا موضوعی در ابهام نماند.

جلسه علنی رئیس مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی قوه قضاییه مجلس شورای اسلامی هیات نظارت بابلسر توکلی نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر