کد خبر: 186969 A

جعفر زاده ایمن آبادی در تذکری شفاهی:

بر اساس گزارش جانشین سرپرست معاونت منابع انسانی رئیس جمهور، در دولت گذشته ۲۰۰ موسسه و سازمان برخلاف قانون تشکیل شده‌اند و از مجموع ۶۵۰ هزار نفر پرسنلی که در دولت گذشته جذب دستگاه‌های دولتی شده‌اند، ۴۰۰ هزار نفر بدون ضابطه و بدون آزمون استخدام شده‌اند.

نماینده مردم رشت از اینکه برخی از نمایندگان مجلس به جای محکوم کردن رژیم صهیونیستی، مسئولان دولتی را محکوم می‌کنند انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار داشت: من تعجب می‌کنم از برخی از همکاران که اسرائیل را به خاطر غزه محکوم می‌کنند اما الان به جای رژیم صهیونیستی، مسئولان دولت جمهوری اسلامی را که مقام معظم رهبری چند روز پیش از آنها تشکر کرد، محکوم کردند. این در حالی است که همین دوستان در دوره دولت گذشته نیز بودند و تخلفات را دیدند و ساکت شدند.

نماینده مردم رشت با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی و گزارش محمود عسگری آزاد جانشین سرپرست معاونت منابع انسانی رئیس جمهور گفت: بر اساس این گزارش در دولت گذشته ۲۰۰ موسسه و سازمان برخلاف قانون تشکیل شده‌اند و از مجموع ۶۵۰ هزار نفر پرسنلی که در دولت گذشته جذب دستگاه‌های دولتی شده‌اند، ۴۰۰ هزار نفر بدون ضابطه و بدون آزمون استخدام شده‌اند.

وی در ادامه خطاب به هیات رئیسه تصریح کرد: اگر این اخطار را وارد می‌دانید این گزارش را به کمیسیون اصل ۹۰ بدهید تا ببینیم آیا این موارد نباید مورد رسیدگی قرار گیرد و آیا هر کسی هر کاری که خواست می‌تواند انجام دهد؟

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده اظهار داشت: به کمیسیون اصل ۹۰ می‌گوییم این گزارش را رسیدگی کند.

جلسه علنی دستگاه های دولتی دولت رئیس جمهور رژیم صهیونیستی علی لاریجانی غزه قانون کمیسیون اصل ۹۰ نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر