کد خبر: 186978 A

کوجک‌زاده در اخطار قانون اساسی:

بارها تجربه کرده‌ایم موضوعاتی که احتیاج به رسیدگی قضایی دارند و هنوز اثبات نشده در مجلس بیان شده که موجب لوثشدن این مباحثگردیده و هر یک از ما چوب این رفتارها را حداقل در زمان انتخابات خورده‌ایم.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: من به بیان تحلیل تند مشهورم و اگر بیاناتی تند داشته‌ام، توبه می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی کوچک‌زاده در اخطار قانون اساسی در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی به اتفاقات رخ داده در صحن امروز مجلس اشاره کرد و گفت: هیچ یک از نمایندگان مخالف تحلیل مواضع و رسیدگی نسبت به مفاسد نیستند.

وی ادامه داد: بارها تجربه کرده‌ایم موضوعاتی که احتیاج به رسیدگی قضایی دارند و هنوز اثبات نشده در مجلس بیان شده که موجب لوثشدن این مباحثگردیده و هر یک از ما چوب این رفتارها را حداقل در زمان انتخابات خورده‌ایم.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه ابراز این اتهامات موجب مایوس شدن مردم از جمهوری اسلامی می‌شود، تاکید کرد: من خودم به بیان تحلیل تند مشهورم و اگر بیاناتی تند داشته‌ام، توبه می‌کنم.

کوچک‌زاده با اشاره به نظر امام مبنی بر اینکه اگر کسی خلافی انجام داده اما متجاهر به فسق و خلاف نباشد افشای تخلفش، خلاف شرع است، خاطر نشان کرد: برخی رسانه‌ها منتظر اعلام این گفته‌ها و مواضع هستند تا صدها مطلب در رسانه‌ها و سایت‌هایشان درباره آن فرد بیان کنند.

لاریجانی در پاسخ به کوچک‌زاده نیز تصریح کرد: حرف شما صحیح است و ابراز این گفته‌ها در صحن مجلس درست نیست اما برای رسیدگی به مباحثامروز دستور رسیدگی در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان داده شده است.

به گزارش ایلنا در جلسه امروز مجلس مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و احمد توکلی با یکدیگر درگیری لفظی داشته و مطالبی را علیه یکدیگر بیان کردند.

اصولگرایان انتخابات جمهوری اسلامی رسانه صحن علنی قانون اساسی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تهران لاریجانی بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر