کد خبر: 187634 A

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۰۷ نفر از نمایندگان به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد رسمیت یافت.

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دقایقی پیش جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۰۷ نفر از نمایندگان به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد رسمیت یافت.

مجلس امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در خصوص طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی، گزارش کمیسیون صنایع و معادن در خصوص تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی و شرکت‌های خودروساز، گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور، گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص لایحه عضویت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه بیمه‌گران و اتکایی‌گران خطرهای تجاری و غیرتجاری در کشورهای عضو سازمان تعاون اسلامی و موسسه تضمین اعتبارات صادراتی و سرمایه‌گذاری و عربی را در دستور کار دارد.

همچنین، تصویب اساسنامه و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور مصوب ۱۳۸۷، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص لایحه نحوه اجرای محکومتی‌های مالی و گزارش کمیسیون اجتماعی درخصوص طرح الحاق یک بند به ماده ۲ قانونه تشکیل شورای عالی اشتغال را مورد بررسی قرار دارد.

لازم به ذکر است، مراسم سوگواری به مناسبت شهادت امام علی(ع) در صحن امروز مجلس برگزار شد.

اشتغال امام علی جمهوری اسلامی ایران سازمان بازرسی کل کشور صحن علنی قانون کمیسیون اقتصادی کمیسیون صنایع و معادن گروه های سیاسی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر