کد خبر: 187797 A

یوسفیان ملا در تذکر شفاهی:

اگر تاکنون هیات رئیسه مجلس تمام استیضاح‌ها را اعلام وصول می‌کرد اکنون دولت در آستانه سقوط بود، چرا که استیضاح ۸ وزیر اعلام وصول شده و استیضاح ۴ وزیر دیگر در راه است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود اینکه بر اساس قانون واردات برنج در فصل برداشت ممنوع است واردات این محصول به صورت گسترده وجود داشته و ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، عزت‌الله یوسفیان ملا در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی از وضعیت و شرایط نامطلوب شالیکاران انتقاد کرد و گفت: واردات برنج در این فصل از سال که زمان برداشت تولیدات داخلی است، ممنوع است، اما متاسفانه واردات برنج همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو افزود: آقای وزیر! آمل و لاریجان از نظر آب مشکل جدی دارد، به این نکته توجه کنید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری اینکه اعتقاد نداریم استیضاح‌ها باید زیاد شود، تصریح کرد: اگر تاکنون هیات رئیسه مجلس تمام استیضاح‌ها را اعلام وصول می‌کرد اکنون دولت در آستانه سقوط بود، چرا که استیضاح ۸ وزیر اعلام وصول شده و استیضاح ۴ وزیر دیگر در راه است.

استیضاح برنج جهاد کشاورزی دولت قانون کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی نماینده مردم واردات واردات برنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر