کد خبر: 195933 A

پورفاطمی در تذکر شفاهی:

دولت باید نسبت به مردم استان بوشهر عنایت ویژه‌ای داشته باشد تا مشکلات این استان به ویژه در حوزه مبلمان شهری، بهداشت و راه، حل شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید موضوع خرید تضمینی محصول خرما را در دستورکار خود داشته باشد بر لزوم وارد کردن این محصول در سبد کالای کارمندان تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، سیدمهدی پورفاطمی در نشست علنی امروز(یکشنبه ۲۶مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی به وزارت جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه باید خرید تضمینی محصول خرما را در دستور کار خود قرار دهد از طرفی دیگر دولت باید محصول خرما را در سبد کالای کارمندان قرار دهد تا کشاورزان منطقه مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کشاورزان و خربزه‌کاران در استان بوشهر افزود: در این رابطه تاکنون بحرانی پیش آمده است که باید از سوی دولت حمایت های مالی از کشاورزان صورت گیرد.

وی بر لزوم گازرسانی به مردم استان بوشهر از سوی وزارت نفت تأکید کرد و گفت: دولت باید نسبت به مردم استان بوشهر عنایت ویژه‌ای داشته باشد تا مشکلات این استان به ویژه در حوزه مبلمان شهری، بهداشت و راه، حل شود.

استان بوشهر خرما دولت مجلس شورای اسلامی مشکلات وزارت جهاد کشاورزی وزارت نفت وزارتخانه محصول کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر