کد خبر: 207262 A

عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به ایلنا خبر داد:

ظاهرا شخص آقای امیری تمایل زیادی دارند که معاون سیاسی وزیر کشور باشند و احتمال این انتخاب هم وجود دارد اما گویا اصلاح طلبان با انتخاب آقای امیری به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور مخالف هستند و اجازه چنین کاری را هم احتمالا نخواهند داد.

عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از اعطای مجوز این کمیسیون به جبهه پایداری خبر داد و همچنین اعلام کرد که احتمال انتخاب امیری سخنگوی وزارت کشور به عنوان معاون سیاسی بسیار است.

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا به جلسه روز گذشته کمیسیون ماده ۱۰ احزاب اشاره کرد و گفت: روز گذشته جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب پس از یک وقفه شش ماهه با حضور آقای حسنیعلی امیری قائم مقام وزیر کشور تشکیل شد.

نماینده اردستان ادامه داد: البته من در این جلسه حضور نداشتم اما در این جلسه درخواست مجوز جبهه پایداری مورد بررسی قرار گرفته و با اعطای مجوز به این جبهه موافقت شده است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه از این به بعد جبهه پایداری دارای مجوز است، ادامه داد: البته از سایر محتوای این جلسات خبر ندارم.

این نماینده مجلس همچنین در مورد انتخاب معاون سیاسی وزیر کشور نیز گفت: ظاهرا شخص آقای امیری تمایل زیادی دارند که معاون سیاسی وزیر کشور باشند و احتمال این انتخاب هم وجود دارد اما گویا اصلاح طلبان با انتخاب آقای امیری به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور مخالف هستند و اجازه چنین کاری را هم احتمالا نخواهند داد.

اصلاح طلبان جبهه پایداری کمیسیون ماده ۱۰ احزاب معاون سیاسی وزارت کشور وزیر کشور انتخاب مجوز احتمال امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر