کد خبر: 208890 A

سخنان رئیس جمهور که بیانگر عزم و اراده ملت مومن و متحد ایران در مقابله با خوی استکبارطلبی سلطه‌گران است، حامل این پیام است که تحریم‌ها و تهدیدها نتوانسته‌ است رخنه‌ای در سنگر استوار ایستادگی این ملت بزرگ ایجاد کند.

۲۲۴ نماینده مجلس در بیانیه‌ای از مواضع روحانی رئیس جمهور کشور در موضوعات مطروحه در سازمان ملل تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ضرغام صادقی در جلسه علنی امروز مجلس بیانیه ۲۲۴ نفر از نمایندگان را در حمایت از مواضع حسن روحانی رئیس جمهور در سفر به نیویورک و حضور در مجمع سالیانه سازمان ملل قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

اکنون که سفر حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور محترم برای شرکت در مجمع عمومی سالانه سازمان ملل در نیویورک به پایان رسیده است، جا دارد از مواضع متین و حق‌طلبانه ایشان در دفاع از حقوق ملت ایران به ویژه حق استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای سپاسگذاری کنیم. همچنین لازم است از مواضع ریاست محترم جمهور نسبت به مداخلات ناروای آمریکایی‌ها تحت عنوان ائتلاف ضدداعش در سوریه و عراق و نمایش مضحک مبارزه با تروریسم قدردانی کنیم.

سخنان رئیس جمهور که بیانگر عزم و اراده ملت مومن و متحد ایران در مقابله با خوی استکبارطلبی سلطه‌گران است، حامل این پیام است که تحریم‌ها و تهدیدها نتوانسته‌ است رخنه‌ای در سنگر استوار ایستادگی این ملت بزرگ ایجاد کند. اظهارات سخیف نخست‌وزیر انگلیس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نشان داد که روباه پیر انگلیس که مدتهاست در مسیر استعمارگری دنباله‌روی بی‌اراده آمریکا و صهیونیسم شده است، هنوز واقعیت انقلاب اسلامی را درک نکرده و به میزان نفرت ملت ایران از انگلیس و به تعبیر دقیق و درست رهبر معظم انقلاب اسلامی انگلیس خبیثپی نبرده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی که امضاکننده این بیانیه هستیم، اظهارات زشت و موهن و مداخله‌جویانه نخست‌وزیر انگلیس را قویاً محکوم می‌کنیم و اطمینان داریم که به فضل الهی ایران اسلامی راه امام راحل را در حفظ استقلال ایران به رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صلابت و قدرت ادامه خواهد داد و دولت و ملت در این راه متحد با یکدیگر به پیش خواهند رفت

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب استقلال انقلاب اسلامی انگلیس ایران جلسه علنی رئیس جمهور رییس جمهور نمایندگان مجلس نیویورک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر