کد خبر: 208894 A

جعفرزاده ایمن‌آبادی در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس با اشاره به اظهارات دیوید کامرون نخست وزیر انگلستان گفت: قطعاً مردم ولایتمدار ایران در فرصت مقتضی پاسخ لازمه را همانند روند ۳۶ سال گذشته به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه می‌کنند.

نماینده مردم رشت اظهارات نخست وزیر انگلستان را نشان از روحیه نابخردانه مقامات این کشور دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی طی تذکری شفاهی گفت: در کمال تاسف دیوید کامرون در سازمان ملل مطالبی را عنوان کرد که تمام آن نشانه روحیه مداخله‌گرایانه و غیرمسئولانه و نابخردانه استعمار پیر انگلیس است.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: کماکان واحدهای آتش‌نشانی ما از کمبود نیروی انسانی و ایستگاه آتش‌نشانی رنج می‌برد و شاهدیم که نیروهای از کارافتاده و فاقد کارایی از سایر واحدهای تابعه شهرداری‌ها به آتش‌نشانی‌ها اعزام می‌شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات مالی و در نظر گرفتن درآمد ثابت و پایدار برای آتش‌نشانی‌ها یک درخواست بحق است، گفت: از وزیر کشور می‌خواهیم تا نسبت به ایجاد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در روستاها که مورد تقاضای مردم است، اقدام کند.

آتش نشانی انگلیس ایران درآمد دیوید کامرون عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مشکلات مالی نظام مقدس جمهوری اسلامی نیروی انسانی وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر