کد خبر: 208911 A

در تذکری به وزیر کشور مطرح شد؛

درخصوص کاهش سطح امنیت اجتماعی و افزایش جرم و جنایت در کشور بالاخص در استان ایلام به وزیر کشور تذکر می‌دهم

نماینده مردم ایلام از روند طولانی انتخاب معاون سیاسی وزارت کشور انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد شوهانی در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی گفت: تذکر اول به وزیر کشور درخصوص طولانی شدن انتخاب معاون سیاسی وزارت کشور است که این موضوع باعثمعطل ماندن بسیاری از کارها شده همچنین عدم اجرای قانون تقسیمات کشوری بیش از یکسال قابل قبول نیست، زیرا اجرای قانون غلط بهتراز بی‌قانونی است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین درخصوص کاهش سطح امنیت اجتماعی و افزایش جرم و جنایت در کشور بالاخص در استان ایلام به وزیر کشور تذکر می‌دهم از سوی دیگر به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص وضعیت نامناسب کارخانه سیمان ایلام و اخراج بی‌دلیل کارگران که باعثتشدید اختلافات قومی و قبیله‌ای شده، تذکر می‌دهم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: به وزیر ورزش و جوانان درخصوص عدم حضور و تعامل معاون پارلمانی و مجموعه وزارتخانه با مجلس در یکسال گذشته تذکر می‌دهم، چرا که معاون پارلمانی وزارت ورزش در مجلس رویت نشده و کمترین توجه در این وزارتخانه به جوانان شده است و گسترش فساد در حوزه ورزش به چشم می‌خورد.

جرم جلسه علنی سیمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معاون معاون سیاسی وزارت کشور وزارت ورزش وزیر صنعت معدن و تجارت وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر