کد خبر: 208914 A

منظری توکلی در تذکر شفاهی:

به وزیر راه و شهرسازی نسبت به احداثراه‌آهن کرمان، بافت و سیرجان تذکر می‌دهم، چرا که این پروژه در مدت زمان کوتاهی باید عملیاتی شود و نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز در منطقه باید اقدامات اساسی انجام شود.

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پیگیر پرداخت حقوق و مطالبات بازنشستگان فولاد باشد، گفت: ظهارات سخیف دیوید کامرون نشان داد که انگلیس خبیثاین روباه پیر، دنباله‌روی بی‌اراده سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی است و واقعیت‌های انقلاب اسلامی را درک نکرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، منظری توکلی در تذکر شفاهی تاکید کرد: از مواضع ریاست جمهوری در دفاع از حق استفاده ملت ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و محکومیت مداخلات آمریکا در سوریه و عراق تشکر می‌کنم. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت حقوق و مطالبات بازنشستگان فولاد اقدام فرماید.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به وزیر راه و شهرسازی نسبت به احداثراه‌آهن کرمان، بافت و سیرجان تذکر می‌دهم، چرا که این پروژه در مدت زمان کوتاهی باید عملیاتی شود و نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز در منطقه باید اقدامات اساسی انجام شود.

آمریکا و رژیم صهیونیستی آموزش و تحقیقات مجلس انرژی حقوق سوریه فولاد ملت ایران وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر راه و شهرسازی هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر