کد خبر: 208928 A

امیرآبادی فراهانی در نطق میان دستور:

مجلس همه تلاش خود را به کار می‌بندد تا دولت در رفع مشکلات مردم احساس تنهایی نکند. ما معتقدیم به جای تکیه بر غربی‌ها باید از تمام ظرفیت‌ داخلی‌مان استفاده کنیم.

یک نماینده مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: از شما می‌خواهم پاسخ قاطعانه‌ای به مردک بی ادبی که وزیر امور خارجه انگلیس است بدهید.

به گزارش خبرنگار ایلنا احمد امیرآبادی در نطق میان دستور امروز خود اظهار داشت: انگلستان هنوز در قرن نوزدهم به سر می‌برد، کشوری که عرضه‌ی حفظ منطقه خود را ندارد برای ایران تعیین تکلیف می‌کند، اگر این کشور عرضه دارد شهروندانش را از عملیات تروریستی محافظت کند. افرادی که معتقدند خروج از بن بست اقتصادی درگرو رابطه با غرب است خوب نگاه کنند که دوستان و مستعمرات غرب در منطقه در چه وضعیت امنیتی، سیاسی واقتصادی به سر می برد.

وی افزود: مجلس همه تلاش خود را به کار می‌بندد تا دولت در رفع مشکلات مردم احساس تنهایی نکند. ما معتقدیم به جای تکیه بر غربی‌ها باید از تمام ظرفیت‌ داخلی‌مان استفاده کنیم.

نماینده‌ی مردم قم در انتقاد به عملکرد صدا و سیما از این سازمان خواست تا باب نقادی عملکرد دولت را باز کند. به گفته‌ی وی، یک سال از عمر دولت گذشته است و اکنون وقت ارزیابی عملکرد دولت در جلسات کارشناسی در رسانه‌ی ملی است.

انگلیس ایران دولت رسانه رییس جمهور صدا و سیما قم کارشناسی مشکلات مردم وزیر امور خارجه انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر