کد خبر: 214808 A

در جریان بررسی جزییات طرح امر به معروف و نهی از منکر

همین اخیرا در یکی از شهرهای کشور بحثاسیدپاشی بر روی بانوان آغاز شده است. البته دولت بدحجابی را تایید نمی کند ولی رفتار بازدارندگی باعثمی شود که فرد از حیز انتفاع ساقط شود. بدون شک برای واداشتن باید اقدام عملی صورت بگیرد.

در جلسه علنی امروز صبح مجلس و در جریان بررسی جزییات طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر بحثاسیدپاشی اخیر در استان اصفهان نیز به جلسه علنی کشیده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا خبار معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری که برای مخالفت با یکی از کلمات ماده ۲ این طرح از سوی دولت پشت تریبون مجلس قرار گرفته بود در این مورد گفت: کلمه واداشتن یک کار اجرایی است. آیا شما عزیزان نمی دانید که بازداشتن از یک کار باعثدرگیری و ایجاد مشکلات در جامعه می شود؟

وی ادامه داد: همین اخیرا در یکی از شهرهای کشور بحثاسیدپاشی بر روی بانوان آغاز شده است. البته دولت بدحجابی را تایید نمی کند ولی رفتار بازدارندگی باعثمی شود که فرد از حیز انتفاع ساقط شود. بدون شک برای واداشتن باید اقدام عملی صورت بگیرد که شرایط این کار هم مشخص نیست.

همچنین بعد از اظهارات خباز‏، محمدعلی اسفنانی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در تذکری اعلام کرد: آقای خباز از جانب دولت مباحثی را در مورد اسیدپاشی مطرح کردند که باید اعلام کنم این موضوع یک توطئه علیه یک خانم محجبه بوده است و نباید خلط مبحثشود.

استان اصفهان اصفهان امر به معروف و نهی از منکر بدحجابی جامعه جلسه علنی دولت ریاست جمهوری مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر