کد خبر: 214992 A

سلیمی در نطق میان‌دستور:

راستی آیا این افراد ولایت‌شعار همان طرفداران اسلام آمریکایی اسلام تن‌پروری، اسلام مرفهان بی‌درد، اسلام منادیان دروغین و همان اسلام یزید نیستند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه این روزها دولت پیر و فرتوت سعودی بیش‌فعال شده است، گفت: وهابیان از خدا بی‌خبر بدانند اعدام آیت‌الله شیخ نمر علاوه بر آنکه غضب الهی را به همراه دارد، موجب برافروخته شدن خشم انقلابی مسلمانان شده و آغاز دومینوی سقوط این رژیم مفلوک را به دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا سلیمی نماینده محلات در جلسه علنی امروز صبح مجلس در نطق میان‌دستور خود گفت: پیام روشن مناسبت‌هایی چون عید غدیر، استواری بر طریق ولایتمداری بوده، چه بسیارند ولایت‌شعارانی که روز حادثه منافع حزب، دسته و جناح خود را بر مصلحت عموم مردم ترجیح می‌دهند. اینان نه دغدغه رفع مشکل مردم را دارند و نه در سر سودای سعادت کشور را می‌پرورانند.

وی ادامه داد: راستی آیا این افراد ولایت‌شعار همان طرفداران اسلام آمریکایی اسلام تن‌پروری، اسلام مرفهان بی‌درد، اسلام منادیان دروغین و همان اسلام یزید نیستند؟

وی با بیان اینکه کسانی که سر بر درگاه استکبار ساییده و بر گرد کعبه آمریکا طواف می‌کنند، در عمل برده بی‌چون و چرای اوباما، بوش و کامرون و طرفداران اسلام آمریکایی هستند، افزود: آنان پیاده نظام و جاده‌صاف‌کن ارباب بوده و در مقابل کدخدا تا زانو خم می‌شوند، ذوق‌زدگانی که با لبخند تلخ ارباب آب از دهانشان سرازیر می‌شود، چگونه می‌توانند از اسلام ناب محمدی سخن بگویند؟

وی ادامه داد: اظهارات وزیر خارجه عربستان نشان داد این رژیم قدرت درک شرایط منطقه را ندارد و به دلیل همین عدم درک و فهم است که کارنامه پر از جنایت و دخالت خود در امور سایر کشورها را از یاد برده است. چه خوب است این رژیم تروریست‌پرور حد خود را شناخته و سیاست پر از ننگ خود در خیانت به اسلام، خدمت بی‌چون و چرا به رژیم صهیونیستی و نوکری آمریکا را به یاد آورد.

سلیمی در ادامه نطق خود گفت: اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام است نه شعار نسخه‌های بدلی و رونویسی شده بدون توجه به ظرفیت‌های داخلی نمی‌تواند ما را در این عرصه به هدف برساند. اقتصاد درون‌زا با سیل ویرانگر و رو به افزایش واردات سازگاری ندارد.

وی ادامه داد: در حوزه فرهنگ نفوذ برخی استحاله شدگان در مجاری تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی دغدغه‌زاست و اینان با زیرکی هرچه تمامتر به دنبال عادی‌سازی پاره‌ای از ناهنجاری‌ها بوده و با استفاده از امپراطوری رسانه‌ای خود به دنبال تحمیل سلیقه‌های وارداتی هستند.

آموزش و تحقیقات مجلس استکبار اقتصاد مقاومتی جلسه علنی دولت رژیم صهیونیستی سیل مسلمانان واردات وزیر خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر