کد خبر: 222924 A

در غرفه ایلنا مطرح شد:

کاظم جلالی در پاسخ سوالی درخصوص امکان تشکیل یک حزب جدید فراجناحی در اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اصولگرایان می‌خواهند یک حزب جدید تشکیل بدهند یا ندهند بحثدیگری است اما اینکه جریان رهروان ولایت به دنبال این هستیم که کار منسجم تشکیلاتی را انجام بدهیم در دستور کار ما قرار دارد. مدتی است که این کار را آغاز کرده‌ایم و در آینده خبرهای خوشی را درباره آن خواهید شنید.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پنجمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه خبرگزاری کار ایران(ایلنا) بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کاظم جلالی در پاسخ سوالی درخصوص امکان تشکیل یک حزب جدید فراجناحی در اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه اصولگرایان می‌خواهند یک حزب جدید تشکیل بدهند یا ندهند بحثدیگری است اما اینکه جریان رهروان ولایت به دنبال این هستیم که کار منسجم تشکیلاتی را انجام بدهیم در دستور کار ما قرار دارد. مدتی است که این کار را آغاز کرده‌ایم و در آینده خبرهای خوشی را درباره آن خواهید شنید.

رئیس فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به تشریح جزئیات این حزب جدید اظهار داشت: ما بنای استفاده از دوپینگ رسانه‌ای را نداریم لذا ترجیح می دهیم تا فعلا از آن مطرح نشود. ما به دنبال آن هستیم تا کار را به صورت اصولی انجام بدهیم.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: همان طرز تفکری که ما در داخل دنبال می‌کردیم را در حزب خواهیم داشت به علاوه آنکه از نیروهای داخل و خارج از مجلس نیز استفاده می کنیم.

اصولگرایان انتخابات ایران دوپینگ رسانه علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نمایشگاه مطبوعات نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر