کد خبر: 238894 A

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس:

معتقدیم حوزه جوانان در وزارت ورزش مغفول مانده است. اینکه حوزه جوانان بعد از جدایی از وزارت‌ورزش چگونه و زیر نظر چه ارگانی فعالیت خواهد کرد به پیشنهاد دولت بر می‌گردد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: از ایده وزیر ورزش و جوانان برای جدایی مقوله جوانان از این وزارتخانه حمایت خواهیم کرد.

سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره طرح وزیر ورزش و جوانان برای جدایی امور جوانان از وزارت‌ورزش بیان داشت: ما از این پیشنهاد وزیر وزرش حمایت می‌کنیم، چراکه می‌خواهیم به وزارتخانه کمک کنیم.

وی ادامه داد: ما در رسیدگی به امور جوانان از وزارت‌ ورزش راضی نیستیم، چراکه معتقدیم حوزه جوانان در وزارت ورزش مغفول مانده است. اینکه حوزه جوانان بعد از جدایی از وزارت‌ورزش چگونه و زیر نظر چه ارگانی فعالیت خواهد کرد به پیشنهاد دولت بر می‌گردد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس در خصوص اینکه از عملکرد وزارت‌ وزرش و جوانان در حوزه جوانان راضی هستید، گفت: نه راضی نیستیم. ما در بحثورزش و جوانان سوالاتی را از وزیر داریم که قرار است در ۵ موضوع مطرح کنیم. وزیر هم به مجلس خواهد آمد تا به آنها پاسخ دهد و ابهامات موجود برطرف شد. ما می‌خواهیم مشکلات برطرف شود.

وی در پایان تاکید کرد: ان‌شالله وزیر ورزش در برخی از تصمیمات خود تجدیدنظر کند.

محمود گودرزی سید هادی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر