کد خبر: 239713 A

کریمی قدوسی: والله قانع نشدم

پس از ارائه توضیحات ظریف به سوال کریمی قدوسی، باهنر خطاب به نماینده مشهد در خصوص قانع شدنش پرسید که کریمی قدوسی گفت: والله قانع نشده‌ام اما لازم نیست که رای گیری کنیم. نائب رئیس دوم مجلس نیز در واکنش به گفته کریمی قدوسی اظهار داشت: شما باید اعلام کنید که قانع شده‌اید یا نه؟ اگر قانع نشده‌اید مجلس موظف به رأی‌‌گیری است زیرا قبلاً هم این مشکل را داشتیم. کریمی قدوسی هم در برابر این واکنش تاکید کرد: حتی اگر یک نفر هم رأی بدهد قانع نشدم، شما می‌مانید و ملت و تاریخ.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر امور خارجه کشورمان قانع شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از ارائه توضیحات محمدجواد ظریف به سوال محمدجواد کریمی قدوسی، محمدرضا باهنر خطاب به نماینده مشهد در خصوص قانع شدنش پرسید که کریمی قدوسی گفت: والله قانع نشده‌ام اما لازم نیست که رای گیری کنیم.

نائب رئیس دوم مجلس نیز در واکنش به گفته کریمی قدوسی اظهار داشت: شما باید اعلام کنید که قانع شده‌اید یا نه؟ اگر قانع نشده‌اید مجلس موظف به رأی‌‌گیری است زیرا قبلاً هم این مشکل را داشتیم.

کریمی قدوسی هم در برابر این واکنش تاکید کرد: حتی اگر یک نفر هم رأی بدهد قانع نشدم، شما می‌مانید و ملت و تاریخ.

در پایان نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به سوال کریمی قدوسی با ۱۲۵ نفر موافق، ۸۶ نفر مخالف و ۸ نفر رای ممتنع از ۲۲۸ نماینده قانع شدند.

مجلس شورای اسلامی محمدرضا باهنر مشهد وزیر امور خارجه نمایندگان ظریف کریمی قانع قدوسی والله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر