کد خبر: 241962 A

مطهری در تذکر آیین‌نامه‌ای:

دو دقیقه از نطق من از رادیو پخش نشد بنابراین این حق برای من محفوظ است که در روزهای آینده نطقی ۷ دقیقه‌ای منظور شود یا در اولین فرصت نطق‌های میان‌دستور انجام شود که دیگر چنین روشی تکرار نشود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حاشیه‌های نطق روز یک‌شنبه‌اش اخطار داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی مطهری با مورد خطاب قرار دادن علی لاریجانی امروز در صحن علنی مجلس گفت: آقای لاریجانی طبق قانون اساسی دو دقیقه از نطق روز یکشنبه من باقی ماند و براساس قانون باید در نطق‌های دیگر این دو دقیقه اضافه لحاظ گردد.

نماینده مردم تهران ادامه داد: الان جای این موضوع نیست اما چون دیگر فرصت نمی‌شود مجبورم که الان این موضوع را متذکر شوم اخطار من مستند به اصل ۱۶۹ قانون اساسی است که می‌گوید مذاکرات مجلس شورای اسلامی باید علنی باشد و گزارش کامل آن از طریق رادیو و روزنامه رسمی منتشر شود.

وی افزود: نطق روز یکشنبه من دو دقیقه از نطق من از رادیو پخش نشد بنابراین این حق برای من محفوظ است که انشالله در روزهای آینده نطقی ۷ دقیقه‌ای منظور شود یا در اولین فرصت نطق‌های میان‌دستور انجام شود که دیگر چنین روشی تکرار نشود.

آیین نامه صحن علنی مجلس علی لاریجانی علی مطهری قانون قانون اساسی مجلس شورای اسلامی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تهران نطق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر