کد خبر: 246317 A

امروز در مجلس شورای اسلامی:

بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور٬ با اعلام علی لاریجانی٬ رییس مجلس شورای اسلامی به پایان رسید.

با پایان مصوبات رسیدگی به لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور رئیس مجلس ضمن تشکر از نمایندگان وکمیته مربوطه از دولت خواست تا محبتی کند و در سالی که سیاست‌های مقاومتی اعلام شده شروع یک شرایط جدید برای تولید در کشور فراهم شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی لاریجانی امروز با تشکر از رسیدگی نمایندگان و کمیته مربوطه برای بررسی لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور٬ گفت: این لایحه به پایان رسید و جا داشت به سبب تلاش برای خروج از رکود و ایجاد فضای کسب و کار مناسب که یکی از زمینه‌های مهم اقتصاد مقاومتی است٬ از کمیسیون و اعضایش و همچنین رئیس کمیسیون جناب آقای فولادوند تشکر کنم.

رییس‌مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از تمامی نمایندگان که با دقت تمامی مواد را بررسی کردند٬ تشکر می‌کنم و از دولت محترم هم خواستاریم حال که این قانون تصویب شد و انشالله شورای نگهبان هم به زودی نظر خود را اعلام خواهد کرد٬ محبت کند که در سالی که سال سیاست‌های مقاومتی اعلام شده٬ شروع یک شرایط جدید برای تولید در کشور فراهم کند.

اقتصاد مقاومتی دولت رئیس مجلس رقابت شورای نگهبان علی لاریجانی قانون کسب و کار لایحه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر