کد خبر: 117307 A

قرعه‌کشی از بین متقاضیان در تاریخ‌های ۱۹و۲۰ آبان ماه به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت و زمان اعزام دانشگاهیان نیز احتمالا از اوایل اسفندماه ۹۲ تا اردیبهشت ماه ۹۳ خواهد بود.

ایلنا: ثبت‌نام عمره دانشگاهیان سال ۹۳-۹۲ تا ۱۵ آبان ماه در سایت لبیک به نشانیwww. labbayk. irدر سه گروه اساتید، دانشجویان پسر مجرد و متاهلین صورت می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، به گفته رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان فقط دانشجویان و اساتیدی مجاز به ثبت نام هستند که تاکنون توسط ستاد به سفر عمره مفرده اعزام نشده باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فقیهی گفت: ثبت‌نام دانشجویان در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول ثبت نام در سامانه، مرحله دوم تکمیل مشخصات فردی و مرحله سوم اعلام درخواست شرکت در قرعه کشی عمره سال جاریست.

وی افزود: دانشجویان حتما بعد از ثبت‌نام و ورود به سامانه برای شرکت در قرعه کشی باید درخواست خود را در محل مشخص شده ثبت کنند.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: سهمیه دانشگاه‌ها براساس سقف سهمیه هر وزارتخانه و تعداد ثبت‌نامی دانشگاه خواهد بود، بنابراین دانشگاه‌هایی که ثبت‌نام بیشتری داشته باشند سهمیه آن‌ها افزایش خواهد یافت و با توجه به تعداد اساتید به دانشجویان در وزارت بهداشت، سهمیه اساتید نیز در سال جاری افزایش یافت.

به گفته وی، قرعه‌کشی از بین متقاضیان در تاریخ‌های ۱۹و۲۰ آبان ماه به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت و زمان اعزام دانشگاهیان نیز احتمالا از اوایل اسفندماه ۹۲ تا اردیبهشت ماه ۹۳ خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین فقیهی با بیان اینکه ضروری است دانشگاهیان پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی نسبت به افتتاح حساب عمره به مبلغ ۷صد و ۵۰ هزار ریال در بانک ملت اقدام کنند، گفت: در سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی بانک‌ها، تنها به ۱۵درصد از زائرین وام ۱۰ میلیون ریالی اختصاص یافت. ضروری است به دانشجویان از سوی دانشگاه‌ها در خصوص محدودیت تسهیلات تذکر داده شود، البته پیگیری‌هایی از سوی ستاد عمره جهت افزایش تعداد وام انجام خواهد گرفت.

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به منظور ارتباط و تبادل‌نظر دانشجویان عمره‌گزار اقدام به راه‌اندازی «شبکه اجتماعی زمزم» در سایت لبیک کرده است.

دانشجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایتwww. labbayk. irمراجعه کنند.

بانک ملت شبکه اجتماعی علوم پزشکی مشکلات اقتصادی وزارت بهداشت وزارتخانه اینترنتی دانشجویان عمره دانشگاهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر