کد خبر: 119854 A

ثبت نام شدگان سال ۱۳۸۷ عمره مفرده که در بانک‌ملت ودیعه‌گذاری ۵۰۰ هزار تومانی کرده‌اند، همچنین تمامی دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری بانک ملی مربوط به تاریخ پیش از ۱۳۸۶/۰۱ / ۰۵ که قبلاً از طریق شعب بانک ملی اقدام به تبدیل فیش ثبت‌نامی خویش به اسناد جدید هشت میلیون ریالی کرده‌اند می‌توانند در این گروه‌های اعزامی ثبت‌نام کنند.

ایلنا: اعزام عمره گزاران به سرزمین وحی با توجه به فراهم آمدن مقدمات پیش بینی شده، از دهه سوم آذرماه ۹۲ آغاز می‌شود و بر همین اساس اولویت‌های جدید اعزام به عمره از سوی سازمان حج و زیارت اعلام شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، در عملیات عمره ۹۳-۹۲، همه ثبت نام شدگان سال ۱۳۸۷ عمره مفرده که در بانک‌ملت ودیعه‌گذاری ۵۰۰ هزار تومانی کرده‌اند(اولویت‌های یک تا سیصد)، همچنین تمامی دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری بانک ملی مربوط به تاریخ پیش از ۱۳۸۶/۰۱ / ۰۵ که قبلاً از طریق شعب بانک ملی(در زمان تعیین شده) اقدام به تبدیل فیش ثبت‌نامی خویش به اسناد جدید هشت میلیون ریالی کرده‌اند می‌توانند در این گروه‌های اعزامی ثبت‌نام کنند.

متقاضیان اعزام به عمره مفرده باید دارای گذرنامه معتبر با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ پرواز به عربستان باشند. از این رو لازم است کلیه افراد یادشده در صورت عدم اعتبار گذرنامه‌شان نسبت به تهیه آن با شرایط فوق الذکر اقدام‌ کنند.

اطلاعات تکمیلی در ‌خصوص ثبت نام متقاضیان در گروه‌های عمره آتی متعاقباً از سوی دفا‌تر حج و زیارت استان‌ها و از طریق رسانه‌ها و جراید به آگاهی عموم خواهد رسید.

بانک ملت رسانه روابط عمومی سازمان عربستان ملی اعزام بانک عمره اولویت اسناد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر