کد خبر: 126407 A

شهرهای کربلا با هزار و دویست نفر، سامرا با ششصدو پنجاه نفر و کاظمین با سیصدو پنجاه نفر میزبان دلدادگان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام در بازسازی و توسعه حرم‌های شریف بوده‌اند.

ایلنا: معاونت پشتیبانی ستاد از اعزام بیش از چهارهزار نفر از هموطنان کشورمان به عتبات عالیات برای شرکت در پروژه‌های مختلف در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، آقای عرب در این زمینه گفت از ابتدای سال جاری بیش از چهار هزار نفر به تفکیک به ستاد‌های نجف، کربلا، کاظمین و سامرا و مسیب اعزام شدند.

معاون پشتیانی ستاد افزود: این چهار هزار نفر از استان‌های سراسر کشور با تخصص‌های گوناگون نظیر مهندس عمران، مهندس مکانیک، معمار، گچ کار، بنا و کمک بنا، آرماتور بند، سنگ کار، نقاش، جوشکار، تکنسین تأسیسات، کاشی کار و آینه کار و سایر اصناف و خدمات راهی عتبات عالیات شدند.

عرب با اشاره به تعداد نفرات اعزامی به اعتاب مقدسه گفت: بیشترین تعداد نیروهای اعزام شده به مقصد نجف اشرف و طرح صحن حضرت زهرا(س) با هزار و نهصد نفر بوده و کمترین میزان نیز به شهر مسیب و طرح بازسازی حرم طفلان مسلم علیهماالسلام با بیش از صد و هفتاد نفر است.

وی در پایان افزود: شهرهای کربلا با هزار و دویست نفر، سامرا با ششصدو پنجاه نفر و کاظمین با سیصدو پنجاه نفر میزبان دلدادگان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام در بازسازی و توسعه حرم‌های شریف بوده‌اند.

حضرت زهرا روابط عمومی کربلا معاون مکانیک نجف اشرف نیروی کار اعزام نجف عالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر