کد خبر: 128346 A

مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج خبر داد:

هزینه پروازهای جده در مقایسه با پروازهای سعودی ارزان‌تر هستند،(حدود سیصد هزار تومان) اما به واسطه مسافت جده تا مدینه و احتمال خستگی راه با بهترین شرکتهای حمل و نقل سعودی قرارداد بسته شده است.

ایلنا: مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از اعزام ۵۸ هزار زائر ایرانی عمره گزار در ایام نوروز خبر داد و گفت: زائران نوروزی از ۲۴ اسفندماه ۹۲ تا ۷ فروردین ماه ۹۳ برای زیارت بیتِ الله الحرام اعزام می‌شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، " حسن سرخوش "، مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از اعزام ۵۸ هزار زائر عمره گزار ایرانی در ایام نوروز خبر داد و گفت: زائران نوروزی از ۲۴ اسفندماه ۹۲ تا ۷ فروردین ماه ۹۳ برای زیارت بیت الله الحرام اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه زائران عمره گزار در مرحله دوم از ۸ فروردین ماه ۹۳ تا ۶ تیرماه اعزام خواهند شد، ابراز کرد: ۵۰ درصد پروازهای عمره توسط شرکت‌های ایرانی و ۵۰ درصد دیگر توسط شرکت‌های سعودی انجام خواهد گرفت.

مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اشاره به تلاش سازمان متبوع خود نسبت به دریافت سهمیه بیشتر برای پروازهای ایرانی، خاطرنشان کرد: هم اکنون پروازهای سعودی به مدینه و پروازهای ایرانی به جده انجام می‌گیرد.

وی افزود: هزینه پروازهای جده در مقایسه با پروازهای سعودی ارزان‌تر هستند،(حدود سیصد هزار تومان) اما به واسطه مسافت جده تا مدینه و احتمال خستگی راه با بهترین شرکتهای حمل و نقل سعودی قرارداد بسته شده است.

سرخوش گفت: شرکت‌های حمل و نقل سعودی برای آسایش هرچه بیشتر زائران بیت الله الحرام، اتوبوسهای مدل ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ را در اختیار قرار خواهند داد و زائران در بین راه با یک وعده غذایی پذیرایی خواهند شد.

ایام نوروز حمل و نقل نوروز پروازهای ایرانی اعزام حج سعودی عمره گزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر