کد خبر: 133945 A

معاونت گردشگری در ساختار جدید خود اداره کل کمیته‌های ملی گردشگری، دفتر مطالعات و آموزش گردشگری و اداره کل ارزیابی و توسعه گردشگری و اداره کل نظارت و ارزیابی گردشگری را جای داده است.

ایلنا: معاون گردشگری کشور طی حکمی محمد علی فیاضی را به عنوان مدیرکل کمیته‌های ملی گردشگری، محسن رنجبر را به عنوان مدیرکل مطالعات و آموزش گردشگری، عبدالناصر می‌رچی را به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری و سیدمحمد کاظم خلدی نسب را به عنوان مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، مرتضی رحمانی موحد در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری که با حضور علیرضا تابش مشاور و مدیرکل حوزه ریاست، سمیع‌الله حسینی مکارم معاون توسعه مدیریت، جواد عباباف مدیرکل حراست و سید رحمت الله رئوف مدیرکل دفترعملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان که پیش از ظهر شنبه برگزار شد با اشاره به اینکه همه کارکنان این معاونت در اجرای درست اقدامات تلاش می‌کنند، تصریح کرد: تشکیلات جدید معاونت گردشگری حاصل جلسه‌های مشورتی و مطالعات تطبیقی است.

رحمانی موحد ادامه داد: معاونت گردشگری در ساختار جدید خود اداره کل کمیته‌های ملی گردشگری، دفتر مطالعات و آموزش گردشگری و اداره کل ارزیابی و توسعه گردشگری و اداره کل نظارت و ارزیابی گردشگری را جای داده است.

در این مراسم، محمد علی فیاضی به عنوان مدیرکل کمیته‌های ملی گردشگری، محسن رنجبر به عنوان مدیرکل مطالعات و آموزش گردشگری، عبدالناصر می‌رچی به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری و سیدمحمد کاظم خلدی نسب به عنوان مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری حکم‌های خود را از معاون گردشگری دریافت کردند.

گردشگری مراسم تودیع و معارفه معارفه معاون توسعه اداره مدیرکل مطالعات معاونت ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر