کد خبر: 156740 A

در ۱۵ روز گذشته اتفاق افتاد؛

۳۴ هزار و ۲۸۷ بازدید نظارتی صورت گرفته است که ۹ هزار و ۱۶۹ مورد از مراکز اقامتی، ۱۰ هزار و ۱۳۸ مورد از رستوران ها، مراکز پذیرایی و بین راهی، ۳ هزار و ۳۷۵ مورد از دفاتر خدمات مسافرتی و ۱۱ هزار و ۶۰۵ مورد از مراکز اقامتی موقت مانند کمپ ها، مهمانسراها و منازل استیجاری بوده است.

ایلنا: از آغاز تعطیلات رسمی تاکنون، ۵۵ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۹۹ نفر–شب اقامت در مراکز مختلف اعم از هتل، مهمان پذیر، کمپ، کلاس مدارس، مهمانسرای ادارت، خوابگاه های دانشجویی و چادر به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بر اساس اعلام ستاد هماهنگی خدمات سفر، از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۴فروردین، ۵۵ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۹۹ نفر–شب اقامت در مراکز خدماتی به ثبت رسیده است.

بر این اساس ۲۹.۵ درصد چادرهای مسافرتی، ۱۸.۷ درصد در میهمانسراهای دولتی، خوابگاه های دانشجویی و سالن های ورزشی، ۱۷ درصد در کمپ های موقت، ۱۶.۳ درصد در منازل استیجاری، ۱۳.۹ درصد در کلاس های مدارس و ۴.۳ درصد در هتل ها، هتل آپارتمان ها و مهمانپذیرها اقامت داشته اند.

همچنین ۲۸ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۳۵۰ بازدید نیز از آثار تاریخی کشور صورت گرفته است.

در این مدت ۳۴ هزار و ۲۸۷ بازدید نظارتی صورت گرفته که ۹ هزار و ۱۶۹ مورد از مراکز اقامتی، ۱۰ هزار و ۱۳۸ مورد از رستوران ها، مراکز پذیرایی و بین راهی، ۳ هزار و ۳۷۵ مورد از دفاتر خدمات مسافرتی و ۱۱ هزار و ۶۰۵ مورد از مراکز اقامتی موقت مانند کمپ ها، مهمانسراها و منازل استیجاری بوده است.

آثار تاریخی تعطیلات رستوران ها بازدید میلیون شب مراکز اقامتی کمپ اقامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر