کد خبر: 162672 A

خانم بوکووا عصر امروز پس از افتتاح دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران و جلسه با وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری از کاخ گلستان بازدید می‌کند.

مدیر کل یونسکو که شب گذشته با استقبال معاون میراثفرهنگی، قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری و سفیر کشورمان در سازمان علمی فرهنگی ملل متحد وارد تهران شد، قرار است امروز از کاخ گلستان بازدید کند.

به گزارش ایلنا، خانم بوکووا عصر امروز پس از افتتاح دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران و جلسه با وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری از کاخ گلستان بازدید می‌کند.

مدیر کل یونسکو همچنین روز یکشنبه هفتم اردیبهشت با سفر به استان کرمان، از سایت تاریخی بم بازدید و سپس با سفر به استان فارس از مجموعه‌های پارسه و پاسارگاد، حافظیه و سعدیه بازدید خواهد کرد.

بوکووا روز دوشنبه هشتم اردیبهشت نیز در سفری به اصفهان، از میدان نقش جهان، برج جهان نما، مسجد جامع، بنای چهلستون و دفتر منطقه‌ای یونسکو دراصفهان بازدید می‌کند.

ملاقات با رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جلسه کاری با رئیس سازمان میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برنامه‌های آخرین روز سفر مدیر کل یونسکو به تهران خواهد بود.

مدیر کل یونسکو با هدف آشنایی با میراثفرهنگی و تمدنی و دستاوردهای علمی و آموزشی ایران به کشورمان سفر کرده است.

استان فارس استان کرمان اصفهان ایران جهان رئیس جمهور صنایع دستی و گردشگری وزیر آموزش و پرورش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یونسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر