کد خبر: 181794 A

همه اعزام های کادر درمانی حج و عتبات عالیات، فقط از طریق این مرکز و بدون دریافت هیچ وجهی انجام می شود.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: همه اعزام های کادر درمانی حج و عتبات عالیات، فقط از طریق این مرکز و بدون دریافت هیچ وجهی انجام می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، سید علی مرعشی با بیان این مطلب یادآور شد: چند سالی است که در آغاز فرآیند انتخاب پزشکان حج، کلاهبرداران از اشتیاق این گروه زحمتکش جامعه برای مناسک حج سوء استفاده کرده و گاه کلاهبرداریهایی نیز انجام می شود.

وی گفت: روز گذشته، تعدادی از پزشکان با دفتر مرکز پزشکی حج و زیارت تماس گرفته و اعلام کردند گروهی با ادعای این که پرسنل این مرکز هستند به پزشکان اعلام کرده اند که برای اعزام به حج انتخاب شده و درخواست واریز وجه کرده اند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر افزود: ما بلافاصله پس از اطلاع، این موضوع را از طریق حراست جمعیت، سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری پیگیری کردیم، اما شایسته است جامعه پزشکی نیز همکاری لازم را با ما داشته باشد.

وی بار دیگر تاکید کرد: مسیر رسمی و قانونی هرگونه اعزام فقط از طریق مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر است و خدمات پزشکان و پیراپزشکان در حج کاملا داوطلبانه بوده و هیچ وجهی بابت اعزام یا خدمات آنها در حج دریافت نمی شود.

جامعه جامعه پزشکی جمعیت هلال احمر روابط عمومی مقام معظم رهبری اعزام زیارت حج کلاهبرداری پزشکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر