کد خبر: 202662 A

مدیرکل میراثفرهنگی استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

کمیته فنی که شامل دو نفر از بخش خصوصی، مسئول امور حقوقی، نماینده حراست و نماینده معاونت میراثفرهنگی و گردشگری است، به اختلافات رسیدگی کرده و با متخلف برخورد خواهد کرد.

مدیرکل میراثفرهنگی استان تهران با بیان اینکه گردشگران تخلفات مربوط به آژانس‌ها و تورهای گردشگری را به این نهاد گزارش دهند، گفت: کمیته فنی میراثفرهنگی استان به این تخلفات رسیدگی می‌کند.

رجبعلی خسروآبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در مورد راه‌های رسیدگی به شکایات مردمی از تور‌ها و آژانس‌های مسافرتی، گفت: اگر این شکایت‌ها مربوط به مسائل مالی باشد، شورای حل اختلاف به آن رسیدگی می‌کند و در زمانی هم که استعلامی از سازمان گردشگری بخواهند، ما همکاری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: اما در صورتی که تخلفات به عدم رعایت قوانین و مقررات مربوط شود؛ شهروندان می‌توانند از طریق سایت و شماره تلفن روابط عمومی آن را به میراثفرهنگی استان اطلاع دهند.

به گفته خسروآبادی در اینگونه موارد کمیته فنی که شامل دو نفر از بخش خصوصی، مسئول امور حقوقی، نماینده حراست و نماینده معاونت میراثفرهنگی و گردشگری است، به اختلافات رسیدگی کرده و با متخلف برخورد خواهد کرد.

استان تهران بخش خصوصی رعایت قوانین و مقررات روابط عمومی شماره تلفن گردشگری رسیدگی میراثفرهنگی گردشگران متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر