کد خبر: 241884 A

رییس سازمان حج و زیارت؛

نام نویسی در کاروان های مرحله دوم اعزام ها از ۱۶ بهمن ماه شروع می شود و اعزام های این مرحله نیز از ۲۱ اسفند آغاز می شود و تا ۲۶ خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

رییس سازمان حج و زیارت گفت: بیش از ۱۳۰ هزار تن، طی اعزام های مرحله نخست عمره مفرده جاری به سرزمین وحی مشرف شدند که از این تعداد ۸۰ هزار تن به میهن بازگشته اند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، اوحدی گفت: اعزام مرحله نخست عمره مفرده جاری از ۱۷ آذر ماه گذشته آغاز شده است و تا ۲۰ اسفند ماه سالجاری ادامه می یابد.

وی افزود: در این مرحله ۳۵۰ هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف خواهند شد. ضمن اینکه ظرفیت کاروان های مرحله نخست به طور کامل تکمیل شده است.

رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: نام نویسی در کاروان های مرحله دوم اعزام ها از ۱۶ بهمن ماه شروع می شود و اعزام های این مرحله نیز از ۲۱ اسفند آغاز می شود و تا ۲۶ خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

رییس سازمان حج و زیارت گفت: برنامه ریزی ها در عمره امسال، برای اعزام ۷۷۰ هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا صورت گرفته است اما احتمال افزایش این میزان، در صورت مساعد بودن شرایط وجود خواهد داشت.

آغاز سازمان رییس ماه اعزام زیارت حج مرحله عمره مشرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر