کد خبر: 112306 A

وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار مرکزی:

جابجایی مدیران در دولت‌ها یک امر پذیرفته است و مردم در انتخابات رای می‌دهند و توقع دارند کسانی با رویکرد دولت جدید جایگزین نفرات قبلی شوند.

ایلنا: دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار مرکزی گفت: دولت تدبیر و امید با گفتمانی که وارد صحنه شده باعثپویایی و تلاش مردم و ناامیدی دشمنان شده است و در نظام بین الملل هم اثرات آن را در چند روز گذشته دیده‌ایم. این در حالی است که دشمنان فکر می‌کردند اثرات تحریم‌ها و تنش‌های سیاسی انتخابات گره می‌خورد و یک تغییر متناسب با خواست آن‌ها رقم می‌خورد، ولی تحلیل آن‌ها غلط بود و مردم به دولت تدبیر و امید رای دادند.
به گزارش خبرنگار ایلنا وزیر کشور سپس گفت: جابجایی مدیران در دولت‌ها یک امر پذیرفته است و مردم در انتخابات رای می‌دهند و توقع دارند کسانی با رویکرد دولت جدید جایگزین نفرات قبلی شوند.
وی اولویت مردم را اقتصاد و توسعه ذکر کرد و گفت: مشکلات تحریم‌ها و ناکارآمدی سیاست‌های غلط گذشته در به وجود آمدن شرایط فعلی موثر بوده است و سیاست فعلی دولت واگذاری امور به خود مردم است.

وی افزود: ما باید امر تولید و اقتصاد را به مردم واگذار کنیم و از سرمایه‌های مدیریتی و مالی مردم می‌تواند در رفع مشکلات موثر باشد.

وزیر کشور خاطر نشان ساخت میزان نفتی که اکنون صادر می‌کنیم جوابگوی رسیدن به رشد اقتصادی ۸ درصد نیست.
دکتر رحمانی فضلی در بخشی دیگر از سخنان خود دستیابی به عدالت را از اهداف دولت برشمرد و گفت: اگر رفتارهای ما عادلانه باشد قطعا مردم می‌پذیرند و در همین راستا نباید عدالت را خودمان تفسیر و تعیین کنیم و به همین خاطر باید قانون را به عنوان اصلی‌ترین معیار نزدیک به عدالت بپذیریم و براساس قانون و شفاف عمل نماییم.

اقتصاد انتخابات دولت رشد اقتصادی سرمایه قانون مراسم تودیع و معارفه مشکلات وزیر کشور سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر