کد خبر: 139966 A

استاندار مرکزی در واکنش به عدم تغییر سوخت نیروگاه:

استاندار مرکزی در هفتمین کارگروه هوای پاک شهر اراک از فرصت ۲۰ روزه مجلس به نیروگاه شازند برای تغییر سوخت نیروگاه از مازوت به گاز طبیعی خبر داد.

ایلنا: استاندار مرکزی در هفتمین کارگروه هوای پاک شهر از فرصت ۲۰ روزه مجلس به نیروگاه شازند برای تغییر سوخت نیروگاه از مازوت به گاز طبیعی خبر داد.
به گزارش " ایلنا "، " محمد حسین مقیمی " با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیکی نیروگاه به شهرهای شازند و اراک و تعهدی که شرکت ملی گاز در رابطه با در اولویت قرار دادن نیروگاه شازند برای سوخت رسانی داده بود، متاسفانه این موضوع محقق نشد و نمایندگان شهرهای اراک و شازند با طرح موضوع در مجلس خواستار گازرسانی به نیروگاه شدند.
وی با بیان اینکه بحثسوخت نیروگاه دو هفته قبل در مجلس مطرح و موافقت با تامین گاز آن نیز اعلام شده، تصریح کرد: با توجه به قول مسوولان برای تامین گاز نیروگاه به مجلس و تعهدی که ظرف ۲۰ روز سوخت نیروگاه از مازوت به گاز برگردد این موضوع به نیروگاه نیز ابلاغ شده و نیروگاه شازند فرصت دارد ظرف ۲۰ روز آینده سوخت گاز را جایگزین مازوت نماید.
" مقیمی " ضمن تاکید بر بحثتامین گاز نیروگاه تصریح کرد: چنانچه ظرف مدت اعلام شده سوخت نیروگاه تغییر نکند مجبور به تعطیلی نیروگاه خواهیم شد و این حرف آخر ما به مسوولان برای تامین سوخت نیروگاه است.

شرکت ملی گاز گاز سوخت استاندار مجلس مرکزی نیروگاه حرف آخر شازند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر