کد خبر: 170642 A

ساوه با داشتن دو قطب مهم صنعتی و کشاورزی یکی از عقب مانده ترین شهرهای کشور محسوب می شود

علیرضا امیری رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران استان مرکزی و عضو هیئت مدیره کانون های کارگران بازنشسته کشور خطاب به نماینده مجلس در شورای اسلامی و فرماندار ساوه و جمعی از مسئولین شهرستان درد جامعه کارگری را مشکلات امنیت شغلی، عقب گرد حقوق کارگران نسبت به قبل از انقلاب در مقایسه با افزایش قیمتها و تورم و مشکلاتی که از سوی دولتها و کارفرمایان به آنها وارد شده بیان کرد.

به گزارش ایلنا، امیری در خصوص مشکلات و معضلات شهرستان ساوه گفت: عدم کمربندی، پارکینگ طبقاتی، عدم مراکز تفریحی و رفاهی مناسب، ترافیک و بیکاری جوانان بومی بویژه فرزندان بازنشستگان و مستمری بگیران و… مشکلات دیگری است که در این شهرستان وجود دارد.

امیری حضور نیروهای غیر بومی را یکی از معضلات این شهر ستان عنوان کرد و گفت: در حالیکه جوانان با استعداد ما در این شهر بیکارند و سراسیمه در پی کار هستند متاسفانه حضور افراد غیر بومی در ساوه بیداد می کنند.

وی تاریخچه ساوه را یکی از قدیمی ترین شهرهای کشور عنوان کرد و گفت: ساوه با بیش از پنج هزار سال قدمت و با داشتن مشاهیر معروفی که در تاریخ به ثبت رسیده و با نزدیکی به پایتخت و با داشتن دو قطب صنعتی و کشاورزی که از درآمد های خود استان را اداره می کند یکی از عقب مانده ترین شهرهای کشور محسوب می شود.

استان مرکزی انقلاب بیکاری تورم جامعه درآمد شورای اسلامی کشاورزی مشکلات هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر