کد خبر: 181779 A

طی مراسمی و در جلسه شورای اداری شهرستان اراک:

طی مراسمی با حضور حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی و در جلسه شورای اداری شهرستان اراک دکتر حسین بختیاری به عنوان فرماندار جدید اراک معرفی و از زحمات مسلم پورقاسمیان فرماندار سابق تقدیر شد.

اراک - ایلنا: طی مراسمی با حضور حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی و در جلسه شورای اداری شهرستان اراک دکتر حسین بختیاری به عنوان فرماندار جدید اراک معرفی و از زحمات مسلم پورقاسمیان فرماندار سابق تقدیر شد.
به گزارش ایلنا در این مراسم که صبح روز دوشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری اراک برگزار شد حسن بیگی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: توقع ما از فرماندار جدید تاکید بر قانونگرایی سلامت اداری جلوگیری از فساد و توجه به پاکدستی در استفاده از بیت المال است. حسن بیگی با تاکید بر این نکته که به مسایل فرهنگی باید نگاه ویژه داشته باشیم ایجاد اشتغال و همچنین تلاش جدی برای جذب سرمایه گزار را به نحوی که همه شرایط بدین منظور فراهم باشد را از اولویت های جدی برشمرد و تصریح کرد که باید فرش قرمز زیر پای سرمایه گزاران پهن کرد. توجه جدی به امنیت شهر و ایجاد همدلی و هماهنگی در شورای تامین از دیگر نکاتی بود که معاون سیاسی امنیتی به عنوان توقعات از فرماندار جدید عنوان کرد. مسلم پورقاسمیان فرماندار سابق نیز در این جلسه با تشکر از تمامی همکاران و مسئولین استان گزارشی کلی از روند فعالیتهای ۳ساله به حاضرین ارائه کرد.
در ادامه دکتر بختیاری فرماندار جدید نیز در سخنانی با تاکید بر مقوله امنیت و بالابردن امنیت اقتصادی آحاد جامعه حمایت از سازمانهای مردم نهاد فعالیت سیاسی قانونمند و برگزاری جلسات سیاسی برای همه سلایق و استفاداه از نظرات کارشناسی تاکید کرد و گفت: در برنامه های من حمایت از فعالیت آزادانه مطبوعات و نقدها و مطالب آنها به صورت جدی اعمال خواهد شد. وی در پایان با اشاره به رای مردم در سال گذشته و خلق حماسه سیاسی گفت: این حق دولت است که مدیرانی را بر اساس هماهنگی با سیاستهای دولت تدبیر و امید انتخاب کند و این در واقع احترام به رای مردم است.

ایجاد اشتغال دولت سالن اجتماعات سرمایه شورای اداری فرش فرماندار مطبوعات معاون سیاسی معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر