کد خبر: 202531 A

مدیرعامل هلال احمر استان مرکزی؛

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی و مسئول کمیته خدمات امداد و نجات سفرهای تابستانی از آمادگی این جمعیت جهت خدمات رسانی به مسافران در روزهای پایانی سفرهای تابستانی خبر داد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی و مسئول کمیته خدمات امداد و نجات سفرهای تابستانی از آمادگی این جمعیت جهت خدمات رسانی به مسافران در روزهای پایانی سفرهای تابستانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: با توجه به افزایش سفرهای تابستانی در روزهای پایانی شهریور ماه، ۱۰ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ثابت، ۵ پایگاه سیار و ۲ پایگاه موقت در محورهای استان مستقر هستند که آماده خدمات دهی هر چه بهتر به مسافرین هستند.

مدیر عامل و مسئول کمیته خدمات امداد و نجات سفرهای تابستانی ارائه کمک‌های جاده‌ای، اسکان اضطراری، ‌‌ رها سازی و کمکهای اولیه، توزیع اقلام غذایی به در راه ماندگان را از جمله خدمات پایگاه‌های امداد جاده‌ای جمعیت هلال احمر برشمرد و افزود: در این طرح ۱۴۰ نفر روز پرسنل و نجاتگر، ۱۷ دستگاه آمبولانس، ۱۰ خودروی نجات، ۳ دستگاه موتور آمبولانس و ۷ دستگاه موتور سیکلت امدادی نیز بکار گرفته خواهد شد.

وی افزود: طرح امداد و نجات تابستانی جمعیت هلال احمر استان از ۱۵ خرداد ماه آغاز شده که عوامل امدادی در این ایام ۲۷۰ عملیات را پوشش دادند که در این حوادث۸۰۲ نفر متاثر از حادثه شدند.

سلیمی خاطر نشان کرد: با تلاش امدادگران ۲۴۵ نفر از مصدومین به مراکز درمانی انتقال و ۱۵۶ نفر به صورت سرپائی مداوا شدند.

وی گفت: در صورت امکان و هماهنگی‌های لازم با سازمان امداد و نجات شرایط را برای استقرار یک فروند بالگرد در جهت امدادرسانی مطلوب‌تر در ایام پایانی سفرهای تابستانی در استان فراهم خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: شهروندان و افراد حادثه دیده در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای می‌توانند با سامانه ندای امداد ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند تا از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر بهره‌مند شوند.

امداد و نجات پایگاه امداد و نجات پوشش جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان خدمات رسانی به مسافران خدمت رسانی به مردم سازمان امداد و نجات مراکز درمانی هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر