کد خبر: 212252 A

محمد رضا کریمی با سابقه ۲۵ سال خدمت در آموزش و پرورش و سوابق اجرایی و مدیریتی در دستگاههای مختلف به عنوان معاون جدید فرمانداری معرفی شد.

به گزارش ایلنا از کمیجان در جلسه ای با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و غلامرضا میوه، فرماندار و مقدسی پور، امام جمعه کمیجان و روسای ادارات و تعدادی از صنعتگران و اعضای ستاد دکتر روحانی در محل فرمانداری کمیجان برگزار شد از زحمات سه سال و نیم همایون صالحی در پست معاونت فرمانداری کمیجان تقدیر و محمد رضا کریمی به عنوان معاون جدید فرماندار کمیجان معرفی شد.

کریمی سابقه ۲۵ سال خدمت در آموزش و پرورش و سوابق اجرایی و مدیریتی در دستگاههای مختلف را دارا می باشد.

در این مراسم امام جمعه، فرماندار، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری به ترتیب در رابطه با جایگاه انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و نقش و ارزش والای شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و توجه به خدمت خالصانه. مطالبی عنوان کردند.

در ادامه همایون صالحی از تمامی اعضای حاضر در جلسه تقدیر و از سالهای خدمت در این شهرستان با افتخار یاد نمود. و در پایان محمد رضا کریمی ضمن ادای احترام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و حضرت آیت اله خامنه ای و اهداء سلام و درود به روح پر فتوح شهداء انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و تقدیر از حاضرین در جلسه گفت خدمت در این شهرستان را عطیه ای الهی میدانم و امیدوارم با همکاری و تعامل سازنده مردم و مسئولین بتوانم در راستای توسعه شهرستان قدم بردارم چرا که من عنوان محرومیت را شایسته و زیبنده این شهرستان و مردم فهیم آن نمی دانم.

آموزش و پرورش امام جمعه انتخابات انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی شهدای هشت سال دفاع فرماندار معاون هشت سال دفاع مقدس همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر